IT gedimų registravimas telefonu +370 66105550

TEIKIAMA PASLAUGA

Jūsų įmonės kompiuterinio

Tinklo priežiūra

Jūsų įmonės tinklo saugumas mūsų rankose

Mūsų paslaugos apima išsamų kompiuterinių vidinių tinklų valdymą, kuriame naudojame MikroTik įrangą. Mes reguliariai kuriame ir prižiūrime naujas tinklo saugumo taisykles, kad jūsų IT infrastruktūra būtų apsaugota nuo įvairių internetinių grėsmių. Taip pat naudojame analitines programas, kad stebėtume jūsų tinklo būklę ir identifikuotume galimas grėsmes, užtikrindami greitą įsikišimą ir problemų sprendimą.

Projektavimas ir įdiegimas

Mūsų komanda specializuojasi kompiuterinių vidinių tinklų projektavime ir įdiegime, naudodama pažangias MikroTik įrangos technologijas. Mes kuriame tinklų architektūrą, atsižvelgdami į jūsų verslo poreikius ir saugumo reikalavimus. Projektuojame optimalius sprendimus, kad būtų užtikrintas greitas ir patikimas duomenų perdavimas bei tinklo veikimas.

Netvarkingo tinklo tvarkymas

Teikiame profesionalų netvarkingo tinklo tvarkymo ir priežiūros paslaugas. Mūsų ekspertai atlieka detalią esamos tinklo būklės analizę, identifikuoja ir sprendžia galimas problemas, kurios gali trukdyti efektyviam verslo veikimui. Mes įdiegiame ir optimizuojame tinklo konfigūraciją, siekdami pagerinti našumą ir mažinti sistemos sutrikimų riziką.

Saugumo atnaujinimai ir stebėjimas

Rūpinamės jūsų tinklo saugumu nuo pažangių internetinių grėsmių. Reguliariai atnaujiname ir stebime jūsų MikroTik įrangos saugumo parametrus, užtikrindami, kad būtų taikomos naujausios saugumo paieškos ir atnaujinimai. Mūsų stebėjimo sistemos leidžia greitai reaguoti į potencialias grėsmes, taip apsaugant jūsų duomenis nuo neleistino prieigos.

Scroll to Top